Про магазин

Fotobym.com.ua - це спеціалізований інтернет магазин в Україні по фото і відео обладнанню для організації зйомок фотографів, відеографів, активних блогерів як в приміщеннях і студіях, так і за їх межами.
Для Вас представлений неймовірно великий вибір фото і відео обладнання, де ви вибираєте від студійного освітлення, модифікаторів світла, фото фонів, настановних фото стійок, відбивачів, лайткубів, різних додаткових кріплень, кольорових фільтрів і багато іншого.
Ще через сайт в розділах фототехніки і відеотехніки можна замовити фотоапарати, об'єктиви, спалахи, накамерне світло, штативи для фото і відео зйомок, додаткові акумулятори та мережеві адаптери для камер, фільтри для об'єктивів, сумки і рюкзаки для транспортування Вашої техніки, мікрофони для поліпшення якості звуку системи стабілізації, кріплення і утримувачі для телефонів активних блогерських зйомок і ряд інших аксесуарів.
Магазин працює з перевіреними брендами, які забезпечують якістю і надійністю, де Ви отримаєте найвищий результат Ваших робіт.
 
Сайт продає!
Ми продаємо тільки Новий товар з гарантією від магазину або виробника! На сайті відображаються тільки актуальні ціни!
 
Ми Даруємо вам ПОДАРУНКИ!
На сторінках інтернет магазину ми пропонуємо до товарів Потрібні Подарунки, які будить не просто перебувати у Вас без діла, а приймати активну участь з обраним Вами товаром!
 
Вигідні Аукціонні пропозиції для ВАС!
Для Вас ми розробляємо АКЦІЇ, які дозволяють вам заощаджити Ваші кошти при покупці в нашому магазині! У нас для Вас найвигідніші пропозиції!
 
Консультація!
Кращі фахівці нашого магазину дадуть відповідь Вам на питання по обладнанню, а так само Ви завжди отримаєте тільки корисні рекомендації, і допоможуть порадою в правильному у потрібному для Вас виборі.
 
Наш Блог!
Це корисна сторінка з потрібною і перевіреною інформацією, яка стане вам прекласним інформаційним помічником.
 
Відвідування шоу руму!
Ми розуміємо, як важливо подивитися, порівняти і оцінити товар і тому у нас є можливість відвідати шоу рум з оглядом обладнання і покупкою. Просимо заздалегідь повідомляти про відвідування для надання потрібного товару для вас.
 
У нас все дуже просто!
У нас дуже легко зробити покупку без реєстрації залишивши номер телефону. Працює зворотний зв'язок, де ви отримуєте швидкий відповідь дзвінок. Ми зв'яжемося з вами для підтвердження замовлення та узгодження зручного часу доставки і відправки по містах України без затримок.
 
Оплата!
Зручні форми оплати: готівковий розрахунок при отриманні, оплата на карту Приватбанку, післяплата по Україні, а так само безготівковий розрахунок.
 
Ми цінуємо Ваш думкою!
Нам дуже важливі відгуки, які Ви залишаєте про наш магазин і продукцію. Якщо Вам щось дуже сподобалося, або, що мало ймовірно, не сподобалося, залиште, будь ласка, свій відгук про будь-якому товарі, нашій роботі і просто, що думаєте!