Гарантія та повернення

Кожна ваша покупка в нашому магазині - це бажання, щоб ви неодноразово до нас звернулися. Ми прагнемо до того, щоб кожне Ваше звернення в нашому магазины було не тільки комфортним, але і максимально ефективним. І тому всі дії по поверненню і гарантійному ремонту товару регламентуються Законом України "Про захист прав споживачів". На весь гарантійний товар поширюється гарантія від двох тижнів до 60 місяців, термін гарантії вказаний в картці товару або ви можете уточнити у менеджерів магазину.

Обмін і повернення товару належної якості протягом 14 днів після покупки

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до цього Закону, обміну протягом 14 календарних днів з моменту покупки підлягає тільки новий товар, який відповідає наступним критеріям:
виріб не використовувалося покупцем;
повністю збережений товарний вид і цілісність всіх елементів упаковки (включаючи всі пакетики, ярлики, пломби, заводський скотч і т.д.).

Гарантія на товар

Гарантійний термін починається з моменту придбання товару. Гарантійним документів є гарантійний талон або товарний чек, якщо гарантійний талон не передбачений виробником. Гарантійним обслуговуванням є безкоштовне усунення недоліків товару, що виникли з вини виробника.
З питань гарантійного, а також сервісного обслуговування Ви можете звертатися за телефонами та адресами сервісного центру, зазначеним на гарантійному талоні, або в наш магазин.